doğal taşlar for Dummies

Ya da tam tersi, yüksek enerjimiz bulunduğumuz ortama da yansır… Bir ara bir mercan taşım vardı kaybettim. Yazıyı okuyunca aklıma geldi, en kısa zamanda tekrar alırım Şifalı taşların isimleri ve faydalarına dair bu bilgilendirici içerik için teşekkürler Duo

Doğal taş satın almak için Net sitemizi tercih edebilirsiniz. Mitr içerisinden bir tıkla istediğiniz doğal taş ayağınıza kadar gelir.

Şifalı doğal taşlar bazı özellikleri yönüyle sağlığa yararlıdır ama tıbbın alternatifi değildir. Hiçbir doğal taş bir ilacın eş değeri olamaz ama insan üzerindeki psikoterapik etkisi de biliniyor.

Rubellit taşı turmalin ailesine ait çok çarpıcı ve göz kamaştırıcı pahalı ve değerli taşlar arasında yer alır. Kırmızı ya da

Yaşanan krizi farklı açılardan görmek adına amazonit taşı enerjisi önemli bir etki sağlar. Endişenin ve korkunun azalmasına, dolayısıyla duygusal travmaların iyileşmesine propertyımcı olur. Sinirlerde oluşan negatif enerji baskısını ve tıkanıklığı engeller. Vücudu manyetik kirlilik karşısında savunur.

Kullandığımız çeşme suların aksine hazır sular ile temizliğini yapabilirsiniz. Güneş testide tavsiye edilir güneşe koyularak doğal taşlarda temizlenir fakat sizlere en bilinen ikisinden bahsedeceğiz. Her doğal taş mineral açısından zengin birer canlıdır. Vücudunuza temas ettiklerinde negatif enerjiyi alan taşlar kötü enerjiyi alırlar ve bunların her 2 güne bir temizliğinin en az bir saat olsa bile bu arındırma yönteminin yapılması gerekmektedir.

Doğal taşlar denilince akla gelen ilk taşlardan biri olan Aytaşı, geçmişte özellikle Romalılar tarafından yoğun olarak kullanılmıştır. ‘Toprak Ana Taşı’ veya ‘Moon Stone’ olarak da bilinir. Genellikle beyaz olarak bulunan Aytaşı, turuncu ve mavi renkte yansımalar içerir. Orta doğuda kadınlar tarafından dişil bir taş olduğuna inanıldığından kadın hormanlarını dengeleme ve doğurganlığı arttırma gibi etkileri için kullanılmıştır.

Teninize temas eden süksinik asit saniyeler içerisinde salgılanmaya başlar bu salgı sizleri gevşetecek ağrı ve sızınızı kesecektir. Şifa veren doğal taşlar doğal taşlar arasından kehribar taşı oldukça popülerdir.

Necef taşı özellikleri arasında en önemlisi sonsuz şansın taşı olmasıdır. Aynı zamanda bedeni ve zihni koruyan enerjilere de sahiptir. Taşın içerisinde su özelliğinin olması sebebiyle kişiye huzur ve ferahlık getirir.

Bir doğal taşı temizlemek istediğiniz zaman o taşı daha büyük bir doğal taşın yanına koyun. 24 saat beklemeleri temizlik için yeterli olacaktır. Nötrleme yöntemleri sayesinde doğal taşlardan elde ettiğiniz etkileri hemen artworkırabilirsiniz.

Pirit taşı asıl olarak toprak elementinin hakim olduğu bir taştır ancak güneş sıcaklığı ve kendi gücündeki zenginlik nedeniyle ateş enerjisinin etkisine geçiş yapar. Bu özelliği sebebiyle eylem, canlılık ve irade taşı olarak bilinir.

Doğal taş milyonlarca yıl önce toprağın altında basınç ve ısının etkisi ile ortaya çıkmıştır. En eski yapı malzemeleri arasında yer alan doğal taşlar, kendi titreşimleri ile etrafa enerji yayarlar. Doğal taşların enerjilerini kayıp etmeleri söz konusu değildir. Bu nedenle ölümsüz olarak da bilinmektedirler. ÇAlright medeniyette doğal taşlar çAlright değerli kabul edilmiştir. Uzmanlar kişilerin kendilerine uygun taşı buldukları zaman hem taşta hem de kişinin enerjisinde değişkenlik olduğunu söyler.

Kehribar (Amber) Taşının Anlamı : Kehribar taşının bilinen faydası doğal ağrı kesici olmasıdır. Sizlere doğal taşların anlamından da bahsettik. İsimleri ve özellikleri konusunda oldukça detay vermeye çalıştık. Her taşın ismi ve anlamı farklıdır. Kehribar diğer adı "Amber " diz, bel, ve sırt rahatsızlıklarına fayda sağlar. Ruhsal sağlığı korur. Sizlere bu bloğumuz da doğal taşların isimlerinden çeşitlerinden bahsetmek istedik.

Akuamarin, taşı kullananlar için algıda netlik kazanılmasını ve zekanın ön plana çıkmasını sağlar. Kişinin kendini ifade etmesini kolaylaştırır. Hassasiyeti artworkırmasının yanında korkunun yatıştırıcısı olarak bilinir. Akuamarin, basiretin açılmasını sağlar. Aynı zamanda hamilelerin akumarin taşını bebeği ve kendini korumak için kullandığı bilinir. Aynı zamanda şifa olarak boğaz ağrısı ve tiroitlerin iyileşmesine yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *